25 let tradice
15 000 zákazníků ze 30 zemí světa
ISO 9001
FULL-SERVICE

Vážení zákazníci, pro rok 2018 jsme si pro Vás připravili nové produkty a jedním z nich je fixační stroj ActivaAir pro výrobu vzduchových výplňových polštářků. Podívejte se s námi blíže na tento stroj.


Vážení zákazníci, dne 22.-24.2.2018 se uskuteční na výstavišti v Lysé nad Labem 15. ročník mezinárodní výstavy strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl a ani my tam nebudeme chybět. Navštivte nás v hale C, těšíme se na Vás!


Vážení zákazníci, děkujeme za Vaši návštěvu našeho stánku na výstavě Ligna 2018, která pro nás byla velice zajímavá a úspěšná. Těšíme se na další vzájemnou spolupráci!


Dne 21.4.2018 se v Holicích na Nám. T.G.M. uskutečnil Memoriál Jiřího Kerouše - soutěž v požárním útoku a naše společnost tento memoriál podpořila finančním příspěvkem 3000 Kč pro vítěze. O to víc nás těší, že si tuto výhru vybojovaly domácí hasičky z Holic.


Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v době od 2.7.2018 do 4.7.2018 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená. Provoz tak bude částečně omezen, expedice zboží bude v rámci skladových zásob zajištěna. Děkujeme za pochopení.


Máte problém s nedostatkem prostoru pro stálé ustavení ovinovacího stroje do Vašeho skladu? Máme pro Vás řešení! Podívejte se s námi blíže na ovinovací roboty ROBO WRAPPER, které jsme pro Vás nově zařadili do naší nabídky!


Navštivte nás na veletrhu FachPack 2018 v Norimberku, který se koná ve dnech25.-27.9.2018. Najdete nás v hale č. 4, stánek č. 400. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a získat tak i volné vstupenky na tento mezinárodní veletrh! Těšíme se na Vaší návštěvu!


Září se neslo v duchu veletrhů a ani my jsme nezůstali pozadu a zúčastnili se veletrhu FachPack 2018 konaném v německém Norimberku. Jsme opravdu rádi, že FachPack můžeme označit za velice úspěšný a děkujeme všem partnerům a zákazníkům, kteří nás navštívili v našem stánku.

Těšíme se na další spolupráci!

Váš tým FEIFER


Vážení zákazníci, děkujeme za Vaši návštěvu našeho stánku na výstavě Ligna 2018, která pro nás byla velice zajímavá a úspěšná. Těšíme se na další vzájemnou spolupráci!