FEIFER - výroba a prodej páskovačů a páskovacích a balicích strojů

25 let tradice
25 let tradice
15 000 zákazníků ze 30 zemí světa
15 000 zákazníků ze 30 zemí světa
ISO 9001
ISO 9001
FULL-SERVICE
FULL-SERVICE

Tak tady je náš nový WrapMate!

Pokud potřebujete obalovat zásilky pro přepravní služby do fólie, tak WrapMate Vám ušetří spoustu práce. Oproti ručnímu balení je zásadně rychlejší, balení je hezčí a stabilnější. To vše nyní za super zaváděcí cenu, která Vás mile překvapí smiley

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Vážení zákazníci, chceme vám představit nové fixační stroje Activa Paper PA2000 a Activa Paper PA5000. Jsou univerzálním pomocníkem pro zajištění profesionálního a bezpečného balení Vašich produktů. Se stroji lze s nízkými náklady vyrobit vlastní ekologický výplňový materiál z papíru, 100% ekologický, šetří místo a náklady na přepravu výplňových materiálů.

Váš tým FEIFER


Vážení zákaznicí, na Vaše žádosti vedle balicích strojů a obalů začínáme dodávat i roušky. Dodáváme kvalitní jednorázové třívrstvé ochranné roušky z netkané textilie vyrobené v Německu. Dobrá prodyšnost, vysoká účinnost bakteriální filtrace, jednoduché použití.

Roušky jsou skladem v dostatečném množství a za příznivou cenu.

Pokud máte zájem, tak nás neváhejte kontaktovat: info@feifer.cz, mob.: +420 602 130 000 (e-shop).


Připravili jsme pro vás nový poloautomatický páskovací stroj TP-303 MINIPACK na PP pásku. K hlavním přednostem tohoto stroje patří nová kompaktní a bezporuchová mechanika, inovovaná elektronika a moderní design. Pojďte se s námi podívat na novinku, kterou jsme pro Vás zařadili do naší nabídky!