25 let tradice
15 000 zákazníků ze 30 zemí světa
ISO 9001
FULL-SERVICE

Projekt Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II

Firma FEIFER – kovovýroba, spol. s r.o. je významnou společností v regionu, která se zabývá výrobou balících strojů a dopravníků. Zaměřuje se na poskytování komplexních služeb v oblasti balení zboží. Využívané technologie v tomto odvětví se neustále vyvíjejí, proto je třeba zaměstnance soustavně vzdělávat.

Jelikož jedním z hlavních předmětů činnosti firmy výroba strojů a zařízení, určité kroky výroby vyžadují znalost programování CNC strojů, konkrétně schopnost samostatně pracovat s CAM systémem v jednotlivých modulech.

  • Čtení a kreslení technické dokumentace (se zaměřením na Solid Edge)

Projekt PODPORA ODBORNÉHO VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ II je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávací aktivitou si zaměstnanci rozšíří své znalosti čtení a kreslení dokumentace, zejména při kreslení v Solid Edge.


Účast společnosti FEIFER – kovovýroba, spol. s r.o. na zahraničních veletrzích

V rámci projektu realizujeme dvě účasti na veletrhu - FachPack 2018 a FachPack 2019. Součástí projektu bude příprava propagačních materiálů, zajištění dopravy exponátů a stánku, výroba výstavního stánku a samotná účast na veletrhu. Cílem projektu je zvýšit export a podíl exportu na obratu společnosti skrze nové odběratele z Německa, ze zemí mimo EU a zemí blízkého východu a Asie. 

Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Unie.